Welcome to Risun Bio-Tech Inc!

Tel:+86-29-8610-0730
Produkto kategorija
Susisiekite su mumis

Tel:+ 86-29-8610-0730

Faksas:+ 86-29-8610-5620

El. paštas: sale@risunextract.com

Web: www.risunextract.com

Amygdalin

Amygdalin

Amygdalin Kitas pavadinimas: D-(-)-Amygdalin; (R)-Amygdalin; (R)-Amygdaloside; (R)-Laenitrile; (2R) -2-fenil - 2-[(2R, 3R, 4S, 5S, 6R) - 3,4,5 - trihidroksi - 6-[[(2R, 3R, 4S, 5S, 6R) - 3,4,5 - trihidroksi - 6 - (hidroksimetil) o

Informacija apie

Risun Bio-Tech Inc yra viena iš pirmaujančių amla vaisių ekstraktas gamintojų ir tiekėjų, kviečiame įsigyti gamykloje tiekimo grynas gamtos ir 100 % natūralus amla vaisių ekstrakto mažos kainos ir aukštos kokybės.

Amla vaisių ekstraktas

Produkto pavadinimas: Vaisius Amla ekstraktas

Botanikos šaltinis: Indiškasis lapainis L.

Dalis naudojama: vaisiai

Išvaizda: Rudi smulkūs milteliai.

Specifikacija: 10:1

Bandymų metodas: TLC

medicinos naudoja amla vaisių ekstraktas

Amla arba Indijos agrastas, buvo naudojamas Indijos gydytojai nuo daugelio lėtinių ligų, įskaitant cukraus kiekio kraujyje kontrolę.  Amla yra Hindi pavadinimas o sanskrito, naudojamas terminas Amalaki. Šis valgomieji vaisiai yra gerai žinomas dėl savo didelio kiekio vitamino C ir jo stiprus antioksidacinis aktyvumas, stipresnis nei daugelis kitų augalų.

Botaninis pavadinimas
Amla botaninių pavadinimų yra Emblica officinalis Gaertn ir Indiškasis lapainis.

Amla nauda
Nors Ajurvedos gydytojai turi labai daug patirties su Amla, mažai žmogaus tyrimų yra Vakaruose. Tyrimų buvo atlikta su amla, įvertinti savo vaidmenį kaip antioksidantas, opos profilaktikai, žmonėms, sergantiems cukriniu diabetu, dėl psichikos ir atminties poveikį, ir jų anti-uždegiminių nauda. Deja, dauguma šių mokslinių tyrimų buvo padaryta su gyvūnais ir yra labai mažai žmonių tyrimai, kurie mums pasakyti, kokiomis sąlygomis Šis augalas yra labiausiai naudingas.

Graužikų tyrimuose, amla buvo nustatyta, kad būti naudinga kaip antioksidantas, cholesterolio ir cukraus kiekio kraujyje kontrolę, atminties, ir amla buvo naudinga vilkinimo plėtros diabetinės kataraktos žiurkių.

Antioksidantas
Dėl didelio kiekio vitamino C ir polifenolių, amla ekstraktas yra stiprus antioksidantas.

Antioksidacinis aktyvumas, polyphenolic turinio ir kovos-glycation poveikį kai kurių tajų vaistinių augalų, tradiciškai naudojami cukriniu diabetu sergantiems pacientams.
Med chemijos. 2009 kovas; Kusirisin M, Srichairatanakool S, Lerttrakarnnon P, Lailerd N, Suttajit M, Jaikang C, Chaiyasut C. farmacijos departamento mokslo, fakultetas farmacija, Chiang Mai universiteto, Chiang Mai 50200, Tailandas.
Etanolio ištraukos iš 30 tajų vaistinių augalų, tradiciškai naudojamas kaip alternatyvus gydymas sergant cukriniu diabetu, buvo įvertintas antioksidacinis aktyvumas. Penkių augalų buvo stiprus antioksidacinis aktyvumas: Amla Indiškasis lapainis Linn., Terminalia chebula Retz., Morinda citrifolia Linn., Kaempferia parviflora sienos. ir Houttuynia cordata Thumb., atitinkamai. Amla buvo stipresnis antioksidacinis aktyvumas nei kitų augalų. Tyrimas parodė, kad iš viso polifenolių ir Amla taninų ir flavonoidų kiekis Houttuynia cordata buvo didžiausias. Rezultatai reiškia, kad šie augalai yra galimų šaltinių natūralių antioksidantų, kurie prapūtimo laisvųjų radikalų veiklą ir gali būti naudojamas mažinti oksidacinio streso sergant cukriniu diabetu.

Cheminės medžiagos ir antioksidantai įvertinimas Indijos agrastas amla papildai.
Phytother raiška. 2009 m. sausio. Poltanov EA, Shikov AN, Dorman HJ, Pozharitskaya ON, Makarov VG, Tichonovas VP, Hiltunen R. Open Uždaroji akcinė bendrovė "Diod", 11a Derbenevskaya Avenue, 113114, Maskva, Rusija.
Šio tyrimo metu buvo keturių komercinių amla vaisių ekstraktais chemija ir antioksidacinėmis savybėmis. Visi ekstraktai gaminami teigiamus atsakymus bendro fenolio, bendras flavonoidų ir viso tanino tyrimams. Daugiausia polyphenolic analičių, pvz., ellagic ir galo rūgštys ir corilagin, buvo patvirtinta.

Amla cholesterolio kiekis
Hipercholesterolemija ir lipidų peroksidacijos cholesterolio šeriami žiurkių amla (Emblica officinalis Gaertn.) įtaka.
J Nutr Fantastika Vitaminol (Tokijas). 2005 m. gruodis; 51 (6): 413-8.
Institutas, gamtos medicina, Toyama medicinos ir farmacijos universiteto, 2630 Sugitani, Toyama, Japonija.
Amla poveikis mažo tankio lipoproteinų (MTL) oksidacija ir cholesterolio kiekis buvo tiriamos in vitro ir in vivo, naudojant Cu(2+) sukelta MTL oksidaciją ir cholesterolio šeriami žiurkių. SunAmla ir etilo acetato (EtOAc) ekstraktas amla smarkiai slopino thiobarbituric rūgšties (TBA)-reaguojančiosios medžiagos koncentracija Cu(2+) sukelta MTL oksidaciją ir poveikis buvo stipresnis negu probucol. Šie rezultatai rodo, kad amla gali būti veiksminga aukštas cholesterolio ir aterosklerozės profilaktikai.

Cukrinis diabetas
Yra diabeto kontrolės naudos amla žolė arba amla ekstraktas?
Tyrimas su gyvūnais rodo šio vaistažolių vaidmenį mažinant oksidacinį žalą nuo padidėjęs cukraus kiekis kraujyje.

Amla ekstraktai sumažinti oksidacinį stresą streptozotocin sukeltas diabetine žiurkių.
J Viduržemio jūros maistas. 2005 m. rudenį; 8) 3): 362-8. Bio-mitybos skyrius, Taiyo Kagaku Ltd, Yokkaichi, Mie, Japonija
Antioksidacinėmis savybėmis amla ekstraktai ir jų poveikį oksidacinio streso streptozotocin sukeltas diabetas buvo išnagrinėti su žiurkėmis. Amla arba fermentais komercinės forma ekstraktas (Taiyo Kagaku Co Ltd, Yokkaichi, Japonijoje) SunAmla arba ekstraktas turtingas polifenolių frakcija davė gerti už 20 dienų į streptozotocin sukelta Diabetinė žiurkės. Amla ekstraktai parodė tvirtą laisvųjų radikalų tualetų valymas veikla. Amla taip pat slopinamas stiprus Išplėstinė glikozilinto galutinių produktų gamyba. Geriant amla ekstraktų cukriniu diabetu žiurkių šiek tiek padidėjo kūno svoris ir taip pat smarkiai sumažino įvairių oksidacinio streso indeksai serumo diabetu žiurkių.

Radiacinės saugos
Būtų imtis amla ekstraktas papildai naudinga tiems, kuriems atliekama radioterapija arba ji taip pat apsaugoti vėžines ląsteles, kad radiacija bando sunaikinti?

Apsauginis poveikis ekstraktas Emblica officinalis Against Radiation-Induced pažeidimo pelėms.
Birželis; 2009 kov; Jindal A, Soyal D, A, Sharma Ausrine PK. radiacijos ir vėžio biologijos laboratorija, departamentas, zoologija, universitetas, Rajasthan, Jaipur, Indija.
Amla ekstraktas radioprotective poveikis buvo tirtas pelėms. Šveicarijos albino pelėms buvo veikiami gama spinduliai (5 Gy) (kontrolės) nebuvimas ar buvimas (eksperimentinis) amla ekstraktas, žodžiu 100 mg/kg kūno svorio, vieną kartą per parą 7 dienas iš eilės. Plonosios žarnos (tuščioji žarna) pavyzdys buvo pašalintas iš pelių ir mokėsi įvairių autopsijos intervalais nuo 12 valandos iki 30 dienų. Kontroliuoti gyvulių, kripta ląstelių populiacijos, mitozinis skaičiai ir villus ilgis buvo gerokai suma intas dieną 1; tai vėliau pradėjo didėti palaipsniui, bet nebuvo pasiekti normalaus lygio, net ir esant autopsijos intervalai. Gyvuliai gauna amla ekstraktas prieš švitinimo buvo kripta ląstelių ir mitozinis skaičiai, palyginti su narkotikų neapdorotos valdymo visais autopsijos intervalų skaičius. Švitinimo gyvūnų sukėlė nuo dozės Padidėjęs lipidų peroksidacijos ir Glutationas sumažėjimą ir katalazės koncentraciją žarnyne ne 1 valandą po švitinimo. Priešingai, amla ekstraktas gydymo prieš švitinimo sukėlė didelį sluoksnio lipidų peroksidacijos ir padidėjęs Glutationas ir katalazės.

Odai ir kolageno
I tipo Pro-kolageno skatinimo ir kovos su kolagenazės veiklos Phyllanthus emblica ekstrakto į pelės fibroblastų.
J Cosmet Fantastika. 2009 lie-rugpjūtis; Chanvorachote P, Pongrakhananon V, Luanpitpong S, Chanvorachote B, Wannachaiyasit S, Nimmannit U. Chanvorachote P, Pongrakhananon V, Luanpitpong S, Chanvorachote B, Wannachaiyasit S, Nimmannit U. fiziologijos katedra, fakulteto farmacijos mokslų fakultetas, Chulalongkorn University, Bankokas, Tailandas.
Kaip nuolat ieškoti naujų farmakologinių veiklos amla, šis tyrimas parodė, tokio tipo aš kolageno skatinimo ir kovos su kolagenazės poveikį pagrindinį pelės fibroblastų ląstelių. Koncentracija yra 0,1 mg/ml, amla ekstraktas žymiai padidėjo tipo aš pro-kolageno lygis yra didesnis už kontrolę neapdorojus. Emblica ekstraktas sukelia maždaug 7.75-fold labiau I tipo Pro-kolageno indukcija, palyginti su žinomų vaistažolių kolageno stipriklis asiaticoside paties gydymo koncentracija. Amla ekstraktas slopina kolagenazės veiklos dozės priklausomu būdu. Ši žolelių ekstraktas yra perspektyvus farmakologinį poveikį, naudą kolageno sintezę ir apsaugo nuo jo būklės blogėjimo ir gali būti naudojamas kaip natūralus anti-senėjimo sudedamąją dalį.

Spermos apsaugos nuo toksinų ir narkotikų
Spermatotoxic poveikis ochratoksino ir jos gerinimo iš Emblica officinalis vandeninis ekstraktas.
KKPS Pol Pharm. 2009 lapkritis-gruodis; Chakraborty D, laikas R. toksikologijos skyrius, zoologijos katedra, universiteto mokyklos mokslų, gudžarati universitetas, Ahmadabadas 380 009, Indija.
Šis tyrimas buvo atliktas siekiant įvertinti spermatotoxic ochratoksino ir jo gerinimo Emblica officinalis vandeninio ekstrakto. Kada vyras albino pelėms buvo gydomi ochratoksino. įvairių reprodukcijos parametrų pakitimų nepastebėta (spermatozoidų skaičius, spermatozoidų judrumas, spermatozoidų gyvybingumas ir vaisingumas norma), kai toliau gydomi dėl vandeninės ekstrakto Emblica officinalis (2 mg/gyvūnų/dienos 45 dienų) gerinimo pažymėta ochratoksino sukelta spermatotoxic poveikis. Kai normalus žmogaus spermos ląstelių suspensijos buvo gydomi ochratoksino (in vitro), įvairių morfologinių pakitimų nepastebėta. Tai buvo sušvelninti, kai gydomi vandeninio ekstrakto Emblica officinalis.

Amla žolė chemija
Šis augalas turi daug medžiagų, įskaitant apigenin, galo rūgštis, ellagic rūgštis, chebulinic rūgštis, Kvercetino), chebulagic rūgštis, corilagin, isostrictiniin, metilo Galatas ir luteolin. Taninai, amla yra Phyllaemblicin B, emblicanin A (37 proc.), B (33 %), punigluconin (12 %) ir pedunculagin emblicanin.

Amla papildyti turimus parduotuvėse arba internete
Amla papildyti - Rojaus Vaistažolės 100 % Amla ekstraktas 20:1. Amla vaisių ekstraktas (Phyllanthus emblica) 20:1 (atitinka 5000 mg šviežias vaisius) – 250 mg. Rojaus žolės Amla ekstraktas natūraliai išgaunamas naudojant tik geriausių kokybės vaisiai auginami nevartotas aplinkai mažiau Himalajų kalnų.

Amla milteliai naudoti
Amla milteliai yra šviesiai rudos spalvos, sutraukiantis kvapu. Amla milteliai parduodami vieno svaro sterlingų krepšiai, pasiūlė naudoti vieną arbatinį šaukštelį per parą arba, jei reikia

Sveikata Privalumai:

Tai daugiausia gydyti šalto ir karščiavimas, kosulys, gerklės skausmas, difterijos, troškulys, nevirškinimas, pilvo skausmai, lėtinis hepatitas, hipertenzija, nutukimas, hiperlipidemija, drėgnojo karščio edemos, šlapinimosi, ir tt.

COA ir amygdalin

Prekės

specifikacija

rezultatas

metodas

Virimo junginių

NLT 98.0%amygdalin

98,50 %

HPLC

Juslinės
Išvaizda

Smulkūs milteliai

Atitinka

NLS-QCS-1008

Spalva

Balta

Atitinka

GB/T5492-2008

Kvapas

Charakteristika

Atitinka

GB/T5492-2008

Skonis

Charakteristika

Atitinka

GB/T5492-2008

Atsiskyrė naudojamas

Sėklos

Atitinka

/

Džiovinimo būdas

Spary džiovinimas

Atitinka

/

Ekstrakto tirpiklis

Vandens ir etanolio

Atitinka

/

Fiziniai požymiai
Dalelių dydis (80mesh)

100.0%pass40mesh

Atitinka

GB/T 5507-2008

Drėgmės

< 1,50 %

1,10 %

GB/T 14769-1993

Pelenų kiekis

< 1,50 %

0,25 %

AOAC 942.05, 18

Tirpumas

Tirpus etanolyje, metanolyje ir karštu vandeniu ir pan.

Atitinka

Vizualiai

Lydymosi temperatūra

223-226 ℃

224-225.5

GB21781-2008T

Specialios poliarizuotos šviesos plokštumos sukimas

-40.0 ° ~-45.0 °

-42.6

GB 613-88

Tirpiklių likučių

Eur.Pharm

Atitinka

AOAC 986.15, 18

Pesticidai

Neigiamas

Atitinka

AOAC 971.21, 18

Sunkiųjų metalų
Bendra sunkiųjų metalų

< 10.0%ppm

Atitinka

< 231 >, USP metodas II

Kaip

< 2.0%ppm

Atitinka

AOAC 986.15, 18

PB

< 2.0%ppm

Atitinka

AOAC 986.15, 18

CD

< 0.5%ppm

Atitinka

AOAC 986.15, 18

Hg

< 0.5%ppm

Atitinka

AOAC 971.21, 18

Pesticidų likučių
666

< 0.2%ppm

Atitinka

GB/T5009.19-1996

DDT

< 0.2%ppm

Atitinka

GB/T5009.19-1996

Mikrobiologinis tyrimas
Iš viso bendras bakterijų skaičius

< 1, 000fu/g

90fu/g

AOAC 990.12, 18

Bendrasis mielių ar pelėsių, kiekiai

< 100fu/g

15fu/g

FDA (BAM) skyrius 18, 8-Ed.

E. coli

Neigiamas

Neigiamas

AOAC 997.11, 18

Salmonelių

Neigiamas

Neigiamas

FDA (BAM) skyrius 5, 8-Ed.


Hot Tags: Amygdalin, monomero augalų GMP Kinijos gamybos tiekimo.

Pora: Elagolix

Kitas: Sojų ekstraktas

Susiję produktai